top of page
IMG_1131.JPG
037.jpg

Ahojte

Sme Kristína a Marek

Monalisa je malý rodinný podnik, kde sa životné skúsenosti majitelov premietli do osobitého projektu s jediným cieľom - KVALITNÁ ZMRZLINA.

Marek a Kristína žili a pracovali dlhé roky v Taliansku a Francúzsku. Marek je bývalý profesionál vo volejbale a Kristína je absolventkou vysokej školy v Benátkach. Zmrzlinárskemu remeslu sa učili pod vedením majstra G.Zerbatto, ktorý v obore získal mnohé svetové úspechy. Pri výrobe spájajú poznatky tradičnej talianskej gelaterie s tými najmodernejšími technológiami. Dnes toto jedinečné gelato nájdete v Piešťanoch, tak neváhajte a príďte ochutanť.

PREČO PRÍSŤ PRÁVE K NÁM

zbožňujeme zmrzlinu!

 

Našu ZMRZLINU - GELATO vyrábame každý deň čerstvú v našej predajni, z ingrediencií, ktoré sú len tej nalepšej kvality a podľa tradícií talianskej gelaterie. Denne pasterizujeme desiatky litrov mlieka a smotany, mixujeme kilá čerstvého ovocia, vážime len tie najlepšie čokolády, vanilku alebo pistácie. Zmrzlina Monalisa je bez konzervantov, adittiv, aróm, farbív, a preto má vždy prirodzenú farbu a chuť. 

Snažíme sa stále zlepšovať naše originálne receptúry a vymýšlať nové príchute. Máme záujem osobne spoznávať producentov našich surovín, ktorí tiež ako my dávajú veľa vášne do ich práce a nehanbia sa ponúknuť to čo vyrábajú. Veľký dôraz kladieme na označenie alergénov. Naše zmrzliny sú 100% BEZLEPKOVÉ a takisto máme v ponuke široký výber VEGAN sorbetov, 100% bez derivátov z mlieka a iných živočíšnych zložiek. 

 

nepoužívame hydrogenované tuky, palmový olej, umelé farbivá a konzervanty

IMG_1691_edited.jpg
bottom of page